środa, 11 listopada 2015

EyeSmile BioCare All-in-One, Dom soczewki

Kiedyś nie zwracałam większej uwagi na płyny do soczewek. Jednak po czasie, zauważyłam różnicę. Ma on bardzo duży wpływ na to, jak oczyści soczewkę. Nieraz po założeniu, widzę jak przez mgłę. Utrzymuje się to przez cały dzień. Zauważyłam, że wpływ ma na to płyn. Przeważnie ten produkt jest u mnie najzwyklejszy, nic specjalnego, byle czyści. Jednak po przetestowaniu tego, zmieniłam zdanie. 


Produkt znajduje się w bardzo dużym opakowaniu, bo aż 360ml. Spokojnie wystarczy nam na ok. 3 miesiące stosowania. Bardzo dobrze czyści z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Nie zdarzyło mi się widzieć ani razu przez mgłę, podczas stosowania go. Posiada w swoim składzie rumianek i świetlik lekarski. Wpływa to na zmniejszoną reakcję alergiczną oraz podrażnienie oczu. Ja nie mam z tym problemu, ale z początku noszenia zdarzało się. 


Myślę, że to świetny specyfik dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z soczewkami bądź skarżą się na podrażnienie i pieczenia oczu. Nie spowodował u mnie żadnych przykrych objawów. Jestem jak najbardziej zadowolona. A dodatkowo, ma świetną cenę. Wiem co mówię, ponieważ w tym temacie jestem już dosyć dobrze obeznana. 25zł za 360ml to super sprawa KLIK. Razem z nim, dostajemy gratis pojemnik na soczewki :) 


Produkt otrzymałam dzięki:
Serdecznie dziękuję za możliwość przetestowania!

8 komentarzy:

 1. Jeszcze sie do soczewek nie przekonałam.. na razie nosze okularki :o)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja noszę soczewki, ale nie czuję różnicy w płynach.

  weronikarudnicka.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Na szczęście mój wzrok jeszcze nie szwankuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój wzrok ostatnio prosi się o okulistę, ale na soczewki nie mam odwagi. Chyba poprzestanę na okularach.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za aktywność na moim blogu.
Czytam każdy komentarz i chętnie komentuję Wasze blogi.
Pozdrawiam,
Anita