poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Studia


Dzisiaj temat z innej beczki.

Kochani, czy ktoś z Was uczęszcza do OŚRODKA DYDAKTYCZNEGO, który należy do jakiejś uczelni? Jeżeli tak, bądźcie świadomi, iż weszła nowa ustawa i ośrodek może zostać zlikwidowany. Tak chcą zrobić również z naszym w Rybniku, który należy do UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO W KATOWICACH.
Przepraszam, że piszę tutaj, jednak jest tu duża ilość osób. Pomóżcie, aby było o tym głośno! Niech dają nam spokojnie studiować!!

http://www.nowiny.rybnik.pl/artykul,31090,studenci-bronia-us-w-rybniku-wladze-uczelni-chca-pieniedzy-od-samorzadow.html - przykładowy artykuł ( u nas zaczęły się już manifestacje )

Chciałam zapytać czy macie kogoś znajomego, który pracuje w mediach i mógłby pomóc w rozgłosie tej sprawy? Tutaj nie chodzi tylko o Rybnik, tu chodzi o wszystkie ośrodki. Większość studentów nie wie o takiej ustawie, my dowiedzieliśmy się stosunkowo niedawno. Chcą przenieść nas do Katowic, gdzie nie mają miejsca dla studentów stamtąd..


Jeżeli znajdzie się taka osoba, proszę pisać w komentarzu bądź na mejla: anitasadlo@interia.pl

Będę wdzięczna kochani!
4 komentarze:

 1. zapomniałam się dzisiaj za to zabrać, kurcze :< muszę sobie zapisać na karteczce :-)

  rudnicka.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. współczuję ;/ ja niestety takich kontaktów nie mam ;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nie mam takich znajomych.... :( zapraszam Cie na rozdanie u mnie na blogu. Wygrywają aż 3 osoby, jeśli jesteś zainteresowana, zapraszam: http://test-by-destiny.blogspot.com/2013/04/rozdanie-z-jm-spa.html Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za aktywność na moim blogu.
Czytam każdy komentarz i chętnie komentuję Wasze blogi.
Pozdrawiam,
Anita