niedziela, 18 listopada 2012

Marion, kąpiel odbudowująca włosy, ocet z malin & koktajl owocowy

Złapała mnie angina ropna, coś paskudnego :( jutro idę do Pani doktor, mam nadzieję, że szybko przejdzie.

Zostałam wybrana niedawno na testerkę produktów firmy Marion. Chciałabym przedstawić jeden z nich.
Jest to : kąpiel odbudowująca włosy, ocet z malin & koktajl owocowy.Po otworzeniu tego kosmetyku zostałam oczarowana. Jego zapach jest rewelacyjny! Jednak nie wiedziałam co o tym sądzić, nigdy nie miałam jeszcze czegoś takiego. Producent zapewnia nam delikatne oczyszczenie, usunięcie resztek szamponu z włosów oraz pomoc w przywróceniu naturalnej kwasowości skóry głowy. Ale po kolei.

Nie mogłam się doczekać, aby umyć włosy. Kiedy do tego już doszło, umyłam je szamponem i nałożyłam odżywkę, według zaleceń producenta. Odczekałam minutę, spłukałam preparat i później nałożyłam ten specyfik. Trochę ciężko się go nakłada, ponieważ jest wodnity i większość przelatuje przez palce, ale z biegiem czasu, szybkość nakładania się poprawia. Po zastosowaniu na całe włosy zaczęłam masować głowę, aby utworzyć pianę, później to samo zrobiłam z resztą kosmyków. Odczekałam minutę i spłukałam. Włosy za pierwszym razem strasznie ciężko się rozczesywały, miałam dużo kołtunów, jednak po kilkakrotnym użyciu, efekt ten minął, nie wiem dlaczego? Gdy były już suche zauważyłam, że są bardzo ładne, świecące, nie puszą się tak jak zawsze. Dodatkowo, nie swędziała mnie głowa, jak to przeważnie było po umyciu jej samym szamponem. Pragnę zaznaczyć, iż produkt ten został dostrzeżony w ramach „XVIII Edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów o godło Najlepsze w Polsce- The best in Poland” i uzyskał certyfikat "Najlepsze w Polsce". Coś w tym chyba musi być ;)

 
Producent opisał bardzo fajnie sposób użycia produktu, dodatkowo, jest zaznaczone, iż starcza na 5 myć, dzięki temu wiem mniej więcej w jakich proporcjach mam go używać. Uważam, że wystarczy na dłużej, jeżeli będziemy nakładać go z rozsądkiem. Polecam kąpiel odbudowującą włosy z przyjemnością! :)

2 komentarze:

Dziękuję za aktywność na moim blogu.
Czytam każdy komentarz i chętnie komentuję Wasze blogi.
Pozdrawiam,
Anita