poniedziałek, 4 lutego 2013

Indigos, pomadka

Dzisiaj pomadka firmy Indigos. Przyznam szczerze, że firma ta nie jest jak dla mnie zbytnio znana. Pierwszy raz się z nią zetknęłam. Wujek google również nic nam nie podpowiada. Nie ma o niej żadnych wiadomości.



Jednak muszę przyznać, że przypadła mi do gustu. Ma rewelacyjne, pomysłowe opakowanie. Pierwszy raz miałam w ręce pomadkę, którą się wysuwa i która po schowaniu jest zabezpieczona. Ma również bardzo fajny zapach, nie jest na pewno przykry, nie mdli od niego. Rewelacyjnie nawilża usta, szczególnie, gdy zima doskwiera. Miałam nieraz popękane, a ta pomadka w bardzo szybkim tempie uporała się z tym.
 



Nie wiem natomiast jaka jest jej cena, ponieważ ją dostałam.. Sądzę, że nie jest droga, ale nie wiem gdzie jej szukać? Może Wy widziałyście ją gdzieś?

Wreszcie kilka dni odpoczynku! Zaczęłam ćwiczyć z Ewą Chodakowską. Miał ktoś również do czynienia z tymi ćwiczeniami? Przeglądałam blogi dziewczyn, które również się skusiły i muszę powiedzieć, że efekty oszałamiające. Dodatkowo, nie stosowały żadnych diet, jadły tak jak dotychczas. Wiadomo, że fast foody, słodycze etc. są wykluczone. Mam nadzieję, że w końcu te ćwiczenia mi pomogą, bo czasem nie potrafię patrzeć na siebie w lustrze ;)

9 komentarzy:

Dziękuję za aktywność na moim blogu.
Czytam każdy komentarz i chętnie komentuję Wasze blogi.
Pozdrawiam,
Anita